Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

MPM Kalina Garden

Destinácia: Bulharsko, Slnečné pobrežie
Kód zájazdu: 1031847
Cena od: 169 €
Príplatky od: 180 €
Pobytové zájazdy
Pre rodiny s deťmi

Výber termínu

28.09. - 05.10. 8 dní LM dospelý: 169 € povinné prípl: +180 € letecká BTS

MPM Kalina Garden

TV práčovňa, čistiareň minigolf miniklub masáž aerobik fitness centrum animačný program stolný tenis parkovisko internet, WiFi piesočnatá pláž detské ihrisko detské animácie chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 50 m
Vzdialenosť od pláže: 200 m

Poloha:
Výborná poloha v turistami obľúbenom a preslávenom bulharskom stredisku Slnečné pobrežie na brehu Čierneho mora. Hotel Kalina Garden je vzdialený len 200 metrov od pláže, centrum sa rozkladá len 50 m od hotelového komplexu. Aj vďaka množstvu aktivít je vhodný nielen pre rodiny s deťmi, ale aj pre dovolenkárov, ktorí chcú uniknúť pred každodenným stereotypom. Hostia určite ocenia animačné programy pre deti a dospelých, ktoré im budú pripomínať nezabudnuteľné chvíle strávené v Bulharsku.


Služby hotela:
24-hod. recepcia, parkovisko, práčovňa, klimatizácia vo verejných priestoroch, zmenáreň. výťah, novinový stánok, obchod, záhrada, slnečná terasa, posilňovňa, úschovňa batožiny, kaviareň, bar, reštaurácia, vonkajší bazén, ležadlá a slnečníky, detské ihrisko, detský klub, zábavný program pre dospelých, zábavný program pre deti, masáže, stolný tenis, aerobik, fitnes, mini golf; za príplatok: hotelový trezor.


Ubytovanie:
K dispozícii sú: dvojlôžkové izby (s možnosťou prístelky), suity. Vybavenie izieb zahŕňa: kúpeľňu so sprchou alebo vaňou, sušič vlasov, Wi-fi pripojenie, TV, telefón, mini chladničku, centrálne regulovanú klimatizáciu, balkón.

Stravovanie:
Možnosti stravovania: all inclusive Raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby počas dňa, ľahké občerstvenie (snacky, koláčiky, zmrzlina)

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti.

Cena nezahŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), odporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA dňa 18.9. o 09:30 hod.
Generované systémom ProfiTour