Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Trakia Garden

Destinácia: Bulharsko, Slnečné pobrežie
Kód zájazdu: 1031836
Cena od: 174 €
Príplatky od: 180 €
Pobytové zájazdy

Výber termínu

28.09. - 05.10. 8 dní LM dospelý: 174 € povinné prípl: +180 € letecká BTS

Trakia Garden

TV jacuzzi, vírivka bedminton sauna stolný tenis plážový servis detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 500 m
Vzdialenosť od pláže: 250 m
Poloha:
Tento príjemný rodinný hotel, obklopený záhradou, sa nachádza 250 m od piesočnej pláže, v centrálnej časti obľubeného letoviska Slnečné pobrežie. Obchody, bary a reštaurácie sú vzdialené 300 m, centrum mesta s nočnými barmi 500 m. 

Ubytovanie:
K dispozícii sú: dvojlôžkové a trojlôžkové izby Vybavenie izieb: kúpeľňa s WC, sušič vlasov, minibar, minichladnička, mikrovlnná rúra, zariadenie na prípravu kávy a čaju, žehliaca súprava, TV, telefón, individuálna klimatizácia (za poplatok), balkón.

Služby hotela:
24 hod. recepcia, hotelový trezor, zmenáreň, kaviareň, bar, 2 reštaurácie, vonkajší bazén s oddelenou detskou časťou, terasa s lehátkami a slnečníkmi, vírivka, sauna, stolný tenis a badminton (za poplatok), plážový servis (za poplatok)

Stravovanie:
Možnosti stravovania: polpenzia Raňajky a večere sa podávajú formou bufetu v hlavnej hotelovej reštaurácii.

Doprava:
Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa:
letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti.

Cena nezahŕňa:
služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), odporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu.

Poznámka:
Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!
POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA dňa 18.9. o 09:30 hod.
Generované systémom ProfiTour