Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Vianočné trhy - Mníchov a Salzburg

Autobusový poznávací zájazd Predvianočný Mníchov a Salzburg Autobusový poznávací zájazd Predvianočný Mníchov a Salzburg Autobusový poznávací zájazd Predvianočný Mníchov a Salzburg Autobusový poznávací zájazd Predvianočný Mníchov a Salzburg Autobusový poznávací zájazd Predvianočný Mníchov a Salzburg Autobusový poznávací zájazd Predvianočný Mníchov a Salzburg Autobusový poznávací zájazd Predvianočný Mníchov a Salzburg Autobusový poznávací zájazd Predvianočný Mníchov a Salzburg Autobusový poznávací zájazd Predvianočný Mníchov a Salzburg Autobusový poznávací zájazd Predvianočný Mníchov a Salzburg Autobusový poznávací zájazd Predvianočný Mníchov a Salzburg Autobusový poznávací zájazd Predvianočný Mníchov a Salzburg Autobusový poznávací zájazd Predvianočný Mníchov a Salzburg Marienplatz Mnichov Autobusový poznávací zájazd Predvianočný Mníchov a Salzburg HohenSalzburg
Destinácia: Nemecko, Bavorsko, Mníchov
Kód zájazdu: 1005718
Cena od: 195 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Advent

Výber termínu

06.12. - 08.12. 3 dni dospelý: 195 € povinné prípl: +0 € autobusová

Popis zájazdu

Rýchly popis:

Ubytovanie: 2 x v hoteli

Stravovanie: 2 x kontinentálne raňajky

 

Mníchov - Salzburg


Doprava:
autobusová

Program:

1. deň – odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách, tranzit cez územie Rakúska do Nemecka, v popoludňajších hodinách príchod do Mníchova. Prehliadka centra mesta, socha Bavarie – v štýle sochy Slobody, Stará Radnica, Nová Radnica, stredoveká brána Karlstor. Večerná návšteva vianočných trhov na námestí Marienplatz, priamo v srdci centra mesta. Vo večerných hodinách ubytovanie v hoteli.

2. deň – raňajky, pokračovanie v prehliadke Mníchova, barokový palác Nymphenburg, Alte Pinakothek – jedna z najdôležitejších zbierok starého umenia v Európe. Popoludní odchod do Salzburgu, návšteva večerných vianočných trhov pred Dómom na námestí Dómplatz, na námestí pri zámku Mirabell a prechádzka vyzdobenou ulicou Getreidegasse. Vo večerných hodinách ubytovanie v hoteli.

3. deň – raňajky, prehliadka krásneho historického centra, ktoré bolo zapísané do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO, Mozartov rodný dom, Radnica, Starý trh. V popoludňajších hodinách odchod  na Slovensko, príchod vo večerných hodinách.


V cene je zahrnuté:
doprava luxusným autokarom, 2 x ubytovanie v hoteli s raňajkami, sprievodca CK, prehliadky podľa programu bez vstupov.  

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: pobytová taxa (platba na mieste cca 2 EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 60  EUR/2 noci, miestenka 8 EUR, príplatok za dvojsedadlo  65 EUR. Nástupné miesta: NR, TT, BA bez príplatkov, NZ, KN, TO, PN, PE - 10 EUR, TN, ZH, PD, DUB, NM - 13 EUR, BB, ZV, PB, ZA, MT - 15 EUR. Poznámka: z ceny zájazdu nie je možné poskytnúť zľavy.

Typ stravy:
raňajky

Dni:
3 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD

Mníchov

POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA dňa 13.11. o 09:18 hod.
Generované systémom ProfiTour