Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Hotel Marisol Island Resort

Destinácia: Grécko, Rhodos
Kód zájazdu: 1001834
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Marisol Island Resort

TV večerný program internet, WiFi chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 1 km
Vzdialenosť od letiska: 15 km
Vzdialenosť od pláže: 100 m
Ak patríte k fanúšikom historických a kultúrnych pamiatok, ktorých návštevu radi skombinujete s príjemnou prechádzkou, tak máme pre vás dovolenku snov. Hotel v blízkosti mora, v pešej dostupnosti hlavného mesta Rhodos, je ako stvorený na aktívnu dovolenku.

Poloha:
Hotel je situovaný vo východnej časti hlavného mesta Rhodos, len 1 km od samotného historického centra. Do centra mesta sa ľahko dostanete pohodlnou pešou prechádzkou, taxíkom alebo miestnou autobusovou dopravou, ktorej zastávka sa nachádza priamo pred hotelom. V blízkosti hotela nájdete niekoľko reštaurácií a barov, no určite zavítajte aj na známu „bar street“ plnú reštaurácií a diskoték. Od hotela je vzdialená iba 1,5 km. Od medzinárodného letiska je hotel vzdialený 15 km.

Vybavenie:
3- poschodová budova, 200 izieb, vstupná hala, recepcia, výťah, lobby s WiFi, reštaurácia, 2 bary, bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo, animácie, fitnes 07:00 - 10:00 a 17:00 - 19:00, živá hudba, grécky večer, stolný tenis, biliard, TV miestnosť, letná terasa. Za poplatok: trezor na recepcii, internetový kútik.

Ubytovanie:
2-lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (20m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., centrálna klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, LCD TV, chladnička, balkón. Za poplatok: WiFi.

Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 07:30 - 10:00, obedy 12:30 - 14:30, večere 19:00 - 21:30, bar pri bazéne 10:00 - 18:00, hlavný bar 18:00 - 23:00, snacky pri bazéne, zmrzlina 12:00 - 15:00, lokálne nealkoholické a alkoholické nápoje. Za poplatok: importované a fľaškové nápoje.

Pláž:
Hotel sa nachádza 100 m od piesočnato-kamienkovej pláže s pozvoľným vstupom do Stredozemného mora. Pláž je vybavená slnečníkmi a ležadlami, ktoré sú za poplatok.

POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA dňa 20.9. o 08:18 hod.
Generované systémom ProfiTour