Výsledky Vášho hľadania sú usporiadané  podľa kompletnej ceny (včítane povinných príplatkov)
(Dobrá rada najjednoduchšie otváranie jednotlivých ponúk,  aby sa Vám nezavrela celá ponuka, je týmto spôsobom: kurzor nastavte na Vami vybraný termín * pravým tlačíkom KLIK * a v tabulke čo sa Vám otvorí KLIK na "otvor v novom okne")
späť na vyhľadávaciu tabuľku TU                                                    Kontakt na CK TOPAS : TU

Hotel Mitsis La Vita

Destinácia: Grécko, Rhodos
Kód zájazdu: 1001831
Cena od: 519 €
Príplatky od: 205 €
Pobytové zájazdy

Výber termínu

12.09. - 19.09. 8 dní LM dospelý: 539 € povinné prípl: +205 € letecká BTS
19.09. - 26.09. 8 dní LM dospelý: 519 € povinné prípl: +205 € letecká BTS

Hotel Mitsis La Vita

TV fitness centrum internet, WiFi internet, WiFi vodné športy na pláži detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 200 m
Vzdialenosť od letiska: 15 km
Vzdialenosť od pláže: 50 m
Hotel La Vita ponúka najrozmanitejšie spôsoby strávenia dovolenky. Je ako stvorený pre ľudí, ktorí preferujú zábavu, rušný nočný život, kvalitnú stravu, slnečné pláže ale aj pre tých, ktorí sem prišli spoznávať historické pamiatky a architektúru. Hotel patrí do hotelovej siete Mitsis.


Poloha:
La Vita Mitsis sa nachádza na najsevernejšom cípe ostrova priamo pri pláži, od ktorej ho oddeľuje jednosmerná miestna komunikácia. Pohodlnou chôdzou sa za niekoľko minút dostanete do známeho prístavu Mandraki, vzialeného 500 m. V blízkom aj širšom okolí hotela nájdete divadlo, múzeá, kasíno, akvárium, reštaurácie, taverny, kaviarne a diskotéky. Pár metrov od hotela sa nachádza autobusová zastávka. Hotel je od medzinárodného letiska vzdialený iba 15 km.

Vybavenie:
7- poschodová budova, 126 izieb, výťah, recepcia, lobby s WiFi, reštaurácia, bar, vonkajší bazén s morskou vodou, možnosť využívať aj služby päťhviezdičkového hotela Grand Mitsis: reštaurácie, lobby bar s WiFi, terasu so záhradou, 2 vonkajšie bazény s morskou vodou, detský bazén, ležadlá, slnečníky pri bazénoch zdarma, vnútorný bazén, posilňovňu, saunu, masáže. Za poplatok: internetový kútik, babysitting, požičovňa áut, obchody.

Ubytovanie:

2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (20 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13 r., individuálna klimatizácia, kúpeľňa, vaňa/sprcha, sušič na vlasy, TV, WiFi, set na kávu a čaj, trezor, minibar, francúzske okno/balkón. Detská posieľka na vyžiadanie.


Stravovanie:

Raňajky formou bufetu, polpenzia za príplatok. Raňajky 06:30 - 10:00, večere 18:30 - 21:30, lobby bar 10:00 - 01:00. Za poplatok: káva, čaj v bare 17:00 - 19:00. Podrobnejší rozpis stravovacích služieb dostanete na recepcii pri ubytovaní.


Pláž:
Priamo pred hotelom sa nachádza pláž s okruhliakovým vstupom do Egejského mora, ktorú od hotela oddeľuje len miestna komunikácia. Približne 200 m od La Vity sa nachádza piesková pláž obmývaná Stredozemným morom. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky, matrace, osušky a pestrá ponuka vodných športov sú k dispozícii za poplatok.

POSLEDNÁ AKTUALIZÁCIA dňa 16.7. o 10:47 hod.
Generované systémom ProfiTour